Президент хоче пересадити чиновників на електромобілі

0 241

Новий глава США Джо Байден виступив перед журналістами в зв’язку з підписанням указу про американське виробництво.

Серед іншого, документ, під заголовком Made in America, включає зобов’язання федеральних властей закуповувати більше американських товарів. Уряд США має великим автопарком, і президент хоче повністю замінити його електромобілями. Все це будуть машини місцевого виробництва.

До недавнього часу умови закупівель для федеральних агентств мали на увазі, що американським вважається автомобіль, що складається з американських деталей на 50%, але тепер цю частку мають намір збільшити.

Байден розраховує, що його ініціатива дозволить створити в країні 1 мільйон робочих місць. У сукупності це буде найбільша державна інвестиція в інфраструктуру закупівель та досліджень і розробок з часів Другої світової війни.

Байден

Американська влада витрачає на закупівлі близько 600 мільярдів доларів на рік, так що плани нового керівництва країни обіцяють місцевим автовиробникам гарний прибуток. При цьому на даний момент немає інформації про конкретні моделі електромобілів, які уряд хотів би включити в свій парк.

Крім того, Джо Байден в своєму указі закликав до інвестицій у відновлювану енергію, біотехнології, штучний інтелект і акумуляторні технології. Очевидно, останні два пункти безпосередньо торкнуться автопрому.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.