Audi E-Tron GT дебютує 9 лютого

0 412

Audi E-Tron GT нарешті дебютує 9 лютого. Остаточний тизер електричного седана показав раніше Марк Ліхт – глава відділу дизайну автовиробника.

“E-Tron GT є gran turismo. Цей термін спочатку означав спортивні автомобілі, які підходили для великих дистанцій”, – сказав Ліхт. “Моделі GT, таким чином, відрізняються від чисто спортивних автомобілів тим, що пропонують більший комфорт і більший інтер’єр. Як повністю електричний гран-туризм, E-Tron GT переосмислює цей баланс, не знижуючи продуктивність до простого виходу, а надаючи особливого значення ефективності”.

Галерея: Audi E-Tron GT

Низький опір повітря був головною метою при створенні E-Tron GT, оскільки він перетворюється на покращений діапазон, за словами Ліхта. Він каже, що плавна форма майбутнього седана є частиною нової мови дизайну для Audi і є відправною точкою для майбутніх електромобілів бренду.

Стійкість починається з початкової ідеї і виражається в дизайні. E-Tron GT тим самим просуває ідею, яка буде характеризувати наше розуміння розкоші в процесі електричної мобільності.

– сказав Ліхте.

Упаковка електричного силового агрегату забезпечує просторий салон з об’ємом нарівні з фізично більшим автомобілем. Ліхт описує салон як “скульптурний” із плануванням, орієнтованим на водія. Для стійкості інтер’єр використовує багато перероблених матеріалів – Audi не пропонує шкіряну оббивку.

Для клієнтів, які прагнуть підвищити продуктивність, Audi пропонує RS-варіант E-Tron GT.

Тестування майже випущеної версії показує, що вона може проїхати 60 миль на годину (96 кілометрів на годину) за 2,88 секунди, 100 миль / год (161 км / год) за 6,86 секунди та чверть милі за 10,94 секунди.

Після дебюту 9 лютого, E-Tron надійде в продаж в США у другій половині року. Європейські клієнти повинні отримати його ще швидше.

 


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь