У KIA розповіли, чим збираються підкорювати світовий ринок електрокарів

KIA
0 156

Компанія KIA розкрила подробиці нової стратегії розвитку бренду.

Особлива увага в ній приділяється популяризації електромобілів, що використовують акумуляторні батареї (BEV-Battery Electric Vehicle). Компанія планує значно посилити свою глобальну продуктову лінійку, вивівши на ринок до 2027 року сім нових моделей, спочатку створюваних саме як BEV.

У число цих нових моделей увійдуть легкові автомобілі, кросовери і мінівени, повідомляє прес-служба корейської марки.

Транспортні засоби будуть створені на основі нової глобальної платформи для електромобілів E-GMP (Electric-Global Modular Platform), розробленої Hyundai Motor Group. Це дозволить забезпечити значний запас автономного ходу і високошвидкісну зарядку. Перехід компанії до електричних транспортних засобів почнеться з появи в першому кварталі 2021 першого BEV-автомобіля KIA.

Він отримає дизайн в стилістиці кросовера і запропонує запас ходу більше 500 км з використанням виключно електричної тяги, а також можливість швидкої зарядки за 20 хвилин.

Також електромобіль стане першою глобальною моделлю KIA, яка отримає новий логотип бренду.

Розширюючи свою лінійку BEV, компанія KIA планує завоювати частку 6,6% на глобальному ринку електромобілів на акумуляторних батареях вже до 2025 року, а до 2026 року річний обсяг продажів таких електромобілів повинен досягти півмільйона одиниць. Також KIA розробляє лінійку спеціалізованого автотранспорту PBV для корпоративних клієнтів на основі скейтборд-платформи і модульного кузова.

Kia CV
Kia CV

Партнерство з такими компаніями, як Canoo або Arrival допоможе створити різні варіанти кузовів, сконструйованих з максимальним урахуванням функціональних вимог корпоративних клієнтів.

Очікується, що попит на PBV до 2030 року збільшиться в 5 разів завдяки розвитку електронної комерції і сервісів каршерінгу. PBV від KIA можуть бути використані як автомобілі каршерінгу, доставки або як низькопідлогові вантажні автомобілі.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.