В Україні запатентували мультифункціональний електричний автомобіль

0 511

Офіційно першовиробником новинки став «Автоскладальний завод №1» Богдан Моторс, що на Волині.

Авторські права на промисловий зразок набули чинності наприкінці минулого року, а саме – 28 грудня. Наразі ж багатофункціональна вантажівка з електричним приводом є завершеним та доопрацьованим зразком, а отже доступна для масового виробництва та експлуатації.

Вантажний електромобіль українського виробництва здатен розвивати швидкість до 80 км/год та може проїхати без підзарядки 220 км навіть при повному завантаженні. В додаток автівку обладнали вентиляційною системою комбінованого типу, водяними опалювачами, кондиціонером та пристроєм відеонагляду. Максимальний термін експлуатації новинки сягатиме 12 років.

Banke

Луцький автозавод вже не вперше виготовляє подібний агрегат. Кілька років тому на замовлення компанії Banke Electromotive вже виготовлялася вантажівка з електроприводом для збору відходів з вулиць Данії та інших європейських країн.

Тролейбуси вітчизняного виробника також стали широко відомі в Україні та поза її межами. Не кажучи вже про електробуси та кузови до них, які луцьке підприємство виробляє та експортує до Польщі, Чехії та Франції.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.