Audi та FAW створили компанію по створенню електромобілів на базі Premium Platform Electric

0 212

Електричні моделі Audi на основі PPE будуть вироблятися в Чанчуні, Китай, у партнерстві з FAW.
Після кількох місяців, коли ми вперше почули про цю ідею, Audi і FAW підтверджують нову коопераційну компанію з виробництва електромобілів у Китаї на основі Premium Platform Electric (PPE).

Спільне підприємство буде офіційно створене протягом першого кварталу 2021 року. Цікаво, що Audi та Volkswagen Group China вперше матимуть мажоритарну частку (60%) у китайському спільному підприємстві.

Виробництво електричних Audi відбуватиметься в Чанчуні, на північному сході Китаю, починаючи з 2024 року. Інші подробиці поки що не розкриваються.

Чанчуні також знаходиться штаб-квартира спільного підприємства FAW-Volkswagen, в якому Audi працює більше 30 років, і, крім інших місць у Китаї, вже виробляє моделі з чотирма кільцями на місцевому рівні.

FAW Audi Sales Co., Ltd. бере на себе відповідальність за продаж моделей Audi, що виробляються місцево FAW-Volkswagen, а також імпортних автомобілів Audi та майбутніх автомобілів, вироблених на об’єднаному заводі PPE.

PPE – це платформа, спільно розроблена Porsche та Audi для середніх та великих автомобілів преміум-класу (сегменти від B до D), що використовує акумуляторну систему 800 В, двомоторний повний привід або задній привід та потужність зарядки 350 кВт.

Це одна з чотирьох основних платформ електромобілів, розроблених Volkswagen Group, яку ми описали близько року тому.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь