Стало відомо, який колір автомобіля буде найпопулярнішим у 2021 році

0 291

Axalta, одна з найбільших у світі компаній у галузі фарб для авто, щойно оголосила переможця “Автомобільного кольору року”.

Хоча білий, чорний, сірий та срібний залишаються найпопулярнішими новими кольорами автомобілів за даними тієї ж компанії, “дещо інше” бере лідерство на початку 2021 року.

Автомобільним кольором року компанії є так званий ElectroLight – “виразно освіжаючий зелено-жовтий відтінок з натхненно-сміливими, сучасними смаками, що перегукуються із стилем, енергією та чуттям”. Така дефініція, насправді, не багато розповідає, але, правда, це забарвлення нової ери електрифікованих автомобілів.

Axalta зазначає, що цей колір поєднує елементи спортивного дизайну з функціональними характеристиками та “пропонує велику універсальність у поєднанні з двоколірними вугільними кольоровими акцентами або матовим покриттям у різноманітних рішеннях для мобільності”. Це, здається, досить специфічна комбінація, в якій відтінок демонструє весь свій потенціал, але що ще важливіше, він добре помітний для радіолокаційних систем і легко передається за допомогою радіовизначення.

Очевидно, що ElectroLight ще не є популярним вибором серед споживачів. Але якщо ми подивимось на деяких більш екзотичних виробників, вони вже впроваджують ElectroLight в тій чи іншій формі. Візьмемо для прикладу так званий зелений Verde Mantis, який використовували Lamborghini. У Porsche є Mamba Green із каталогу Porsche Exclusive, тоді як у Apple, зелений металік, також дуже близький до улюбленого кольору Axalta на 2021 рік.

Галерея: Найкращий автомобільний колір року у версії Axalta

Наш колір 2021 року викликає стійкість, щастя та безпеку, – кажуть спеціалісти. – ElectroLight займає перше місце серед сучасних кольорових тенденцій, одночасно передбачаючи нові технологічні досягнення. Споживачі шукають проривний колір, і ElectroLight демонструє це, одночасно застосовуючи прогресивний підхід до автомобільного стилю та дизайну.

Перегляньте галерею вище, щоб побачити переможців за попередні роки.

Портал Avtosota раніше писав, що дослідження Axalta показало, який колір автомобіля найчастіше обирають в різних частинах світу.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.