Новий Volkswagen T7 Multivan вперше показали на фото

Volkswagen T7 Multivan
0 603

Будемо відвертими, фургони різних марок мало чим запам’ятовуються. Які  асоціації у вас виникають при згадці про автівки цього типу? Швидше за все, у відповіді буде щось стандартне на зразок Ford Transit. Однак, помітивши найновіший Volkswagen T7 Multivan на шведському снігу, стає зрозуміло, що транспортні засоби будь-якої форми та розміру готові до роботи.

Для непосвячених VW Multivan здавна використовувався як плацдарм для пригод; це може бути і авто для перевезення людей на далекі відстані, і транспортний засіб для доставки вантажів, і кемпер, і навіть засіб для подолання бездоріжжя, зберігаючи при цьому комфорт, якого ви очікуєте від будь-якого іншого VW.

Галерея: Фотографії шпигунів Volkswagen T7 Multivan

Нещодавно опубліковані шпигунські фотографії показують нам, що розробка останньої моделі Volkswagen T7 Multivan вже триває. Відразу ж новий T7 здається довшим і нижчим, ніж його попередник, зберігаючи при цьому ту саму елегантну естетику. Однак нехай ваші очі вас не обманюють, оскільки новий автомобіль ще не готовий до виставкового залу.

Німецький автовиробник доклав зусиль, щоб замаскувати зовнішній вигляд – зі змішаним успіхом – зробити тестовий мул схожим на інший автомобіль, але інтер’єр – це зовсім інша історія. Більш ранні спостереження показують, що кабіна натхнена духом Гольфу. Поки хетчбек страждав від проблем із програмним забезпеченням, залишається питання, чи будуть вони згладжені до того моменту, як T7 Multivan з’явиться у салонах.

Незалежно від того, ходять чутки, що дебютними будуть версії з бензином, дизелем та гібридом. До цього часу нам доведеться тільки розглядати шпигунські фотографії, щоб розкрити більше деталей.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.