Audi знає, як заряджати електрокари і не шкодити іншим споживачам електроенергії

0 564

Завдяки Smart Meter Gateway (SMGW) оператори мережі зможуть переобладнати зарядні станції, щоб врятувати нас від «темряви».

Компанія Audi спільно з партнерами провела дослідницький проект щодо оптимізації мереж зарядки електромобілів, яка може допомогти уникнути відключень електроенергії.

Нова розробка використовує рівень зв’язку між зарядними станціями та мережевим оператором, який може вимагати зупинки / відкладання зарядки в періоди пікових потреб. Оскільки деякі електромобілі, включаючи Audi e-tron, можуть заряджатись на рівні 11 кВт або 22 кВт, кілька автомобілів можуть спричинити значне навантаження на мережу (або полегшення при паузі).

Теоретично, динамічне управління має дозволяти утримувати попит у межах існуючої інфраструктури, запобігаючи перевантаженню мережі. Як тільки ситуація нормалізується, сеанс зарядки відновиться.

У рамках дослідницького проекту Audi співпрацювала з GISA та іншими партнерами, щоб імітувати сценарій перевантаження в місцевій електромережі: кілька електричних автомобілів заряджаються одночасно та з великою потужністю на вулиці, що живиться від трансформатора місцевої мережі.

Основним елементом є інтелектуальний лічильник шлюзу (SMGW), який взаємодіє з центром обробки даних оператора мережі, повідомляючи значення рівня потужності.
Smart Meter Gateway
SMGW встановлює надзвичайно безпечний зв’язок даних між будинком та оператором мережі через сертифіковану ІТ-серверну систему. Вся необхідна інформація та сигнали управління передаються цілеспрямовано – або до домашньої системи управління енергією (HEMS), або безпосередньо до тарифікації підключення системи, яку пропонує Audi як опцію.

За словами Audi, їх електромобілі готові до впровадження такої системи, надаючи додаткові дані про бажаний час зарядки.

Динамічне управління процедурою зарядки досягається завдяки цілеспрямованому зв’язку між електромобілем та оператором мережі. На практиці це означатиме затримку зарядки з урахуванням бажаного часу зарядки та фактичного навантаження в електромережі.

У середньостроковій перспективі нова мережева технологія від Audi дозволить контролювати ємність зарядки, час зарядки та тривалість зарядки для кожного автомобіля.

Хоча загальна концепція цікава, ми не впевнені, чи правильно встановити зв’язок між автомобілем та мережею, а не виключно між зарядною станцією та мережею.

Відстрочена зарядка можлива зараз і буде реалізована відразу після того, як до зарядної станції подається живлення. Насправді не потрібно ускладнювати систему та поєднувати затримку зарядки з перевантаженням мережі. Буде достатньо простої функції увімкнення / вимкнення або обмеження потужності у кВт.

Якщо оператори мережі хочуть знати очікуване споживання електроенергії в майбутньому (саме тому вони запитують про бажаний час зарядки), вони можуть просто проаналізувати минуле споживання електроенергії за аналогічні попередні періоди.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.