Автопарк українських енергетиків поповнився повнопривідними Mercedes Benz Sprinter

0 178

ДТЕК Одеські електромережі закупив 28 одиниць нової спецтехніки

ДТЕК Одеські електромережі оновив парк спеціалізованого автотранспорту. Ремонтні бригади кабельних ліній та трансформаторних підстанцій отримали 28 одиниць нової спецтехніки. Автомобілі споживають менше палива, тож не спричиняють додаткового навантаження на екологію регіону. А також маневрені та здатні виконувати завдання на бездоріжжі, що сприяє більш швидкій ліквідації аварій на електричних лініях.

У 2020 році ДТЕК Одеські електромережі закупив 7 бригадних фургонів Mercedes Benz Sprinter з колісною формулою 4х4, 2 пересувні електротехнічні лабораторії Ford Transit, сідловий тягач Iveco Tracer з колісною формулою 6х6, автокран Palfinger 35 т на базі МАЗ, 8 автомобілів Mitsubishi L200, 2 самоскиди Iveco TRACKER, 7 БКМ-2М на шасі Т-150. Кошти на їх закупівлю були передбачені інвестиційною програмою компанії на 2020 рік.

ДТЕК – надійний партнер суспільства. Ми модернізуємо технічну базу компанії задля того, щоб наші бригади більш оперативно ремонтували кабельні лінії, а клієнти якнайменше часу перебували без світла через аварії.

– підкреслив Олександр Фоменко, генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі.

Усього в підпорядкуванні ремонтних бригад кабельних ліній та трансформаторних підстанцій працюють понад 60 автомобілів. Значну частину автотранспорту ДТЕК Одеські електромережі планує оновити в 2021 році.

Бригадні фургони Mercedes Benz Sprinter з колісною формулою 4х4 допоможуть енергетикам швидше приїжджати до пункту призначення та більш оперативно виконувати приєднання нових споживачів, ремонтувати кабельні лінії та обладнання електричних підстанцій, трансформаторних підстанцій та розподільчих пунктів. Сідловий тягач Iveco Traker застосовуватиметься для транспортування електроопор від 16 до 22 метрів.

ДТЕК

Пересувна електротехнічна лабораторія ЕТЛ-10 на базі автомобіля Ford Transit допомагатиме фахівцям знаходити пошкодження ізоляції кабельних ліній ізмаїльських електромереж, а електротехнічна лабораторія ЕТЛ-35 дасть змогу випробовувати обладнання мереж в Одесі.

Нові автомобілі більш економічні та екологічні. Вони використовують на умовні 100 кілометрів маршруту вдвічі менше палива та сертифіковані за екологічним стандартом Євро-5. А отже менше забруднюватимуть довкілля.

Також ДТЕК Одеські електромережі побудував спеціалізовану автомийку. Завдяки спеціальній конструкції в ній можна чистити великогабаритну техніку. А ультрасучасне обладнання, яким вона оснащена, дозволяє якісно відмивати бруд, значно знижуючи використання хімічних речовин.

Mercedes Benz Sprinter ДТЕК2

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу та постачання електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.

У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Ринат Ахметов.

Читайте Avtosota в Google Новинах

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.