Це не Daster, це Bigster: компанія Dacia показала великий кросовер

0 1 370

В рамках великої онлайн-конференції Groupe Renault з приводу нової стратегії розвитку марка Dacia, яка входить в концерн, анонсувала абсолютно нову модель – кросовер сегменту С.

Поки він існує тільки у вигляді концепту під назвою Bigster: опубліковані перші зображення.

Довжина концепту Dacia Bigster становить 4,6 метра, що робить його дуже близьким за габаритами до таких моделей, як Toyota RAV4 (4,6 м) або Volkswagen Tiguan (4,48 м). Зовнішність прототипу його творці описують із застосуванням виразів «проста», «надійна» і «сучасна, але непідвладна часу».

Концептуальний позашляховик отримав розвинені крила з масивними накладками на колісні арки, агресивні бампери, рельєфний капот і оригінальне рішення задніх стійок.

Крім того, для Bigster розроблена оригінальна головна оптика, яка розвиває застосоване на серійних Logan і Sandero Y-подібне рішення. Ніяких технічних характеристик концепту поки що не оприлюднено.

Dacia Bigster
Dacia Bigster

У керівництві компанії вже пообіцяли, що серійна версія Dacia Bigster забезпечить можливість придбання кросовера класу С за ціною, прийнятою для сегменту B. Таким чином, новинка буде відповідати іміджу бренду, тобто виявиться простою, функціональною і при цьому доступною.

Кросовер планується оснащувати як традиційними ДВЗ, так і гібридними силовими установками. На якій платформі його побудують, теж поки не повідомляється, але згідно з раніше оприлюдненою стратегії, в сегмент С бренд Dacia відправиться лише в 2025 році.

Читайте Avtosota в Google Новинах

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.