Geely та Foxconn об’єднуються для виробництва електромобілів для інших компаній

0 237

17 жовтня 2020 року Foxconn оголосив, що має намір стати постачальником електричних автомобілів із відкритою платформою MIH. 12 грудня Geely заявила, що мала ті самі наміри зі своїм SEA (Sustainable Experience Architecture). Ви не помилилися б, назвавши їх конкурентами Magna Steyr до 13 січня, коли Foxconn та Geely оголосили про спільне підприємство з постачання електричних автомобілів третім сторонам.

Довідка від Avtosota: Foxconn є торговою назвою тайванської фірми Hon Hai Precision Industry Co. Foxconn є найбільшим виробником електроніки та комп’ютерних компонентів в усьому світі і, в основному, виробляє їх за контрактами для інших компаній.

Що трапилось? Ми не можемо відповісти, але маємо свої здогади. Спочатку відкриту платформу MIH та її продукцію виготовляли за допомогою тайванського виробника автомобілів Yulon. Для його початку було достатньо потужності заводів «Юлон». Але навіщо інвестувати в нові автомобільні заводи?

Ймовірно, саме тут підходить Geely. За даними Reuters, компанія може виробляти 2 мільйони автівок на рік, але продавати лише 1,32 мільйона автомобілів у 2020 році. Іншими словами, вона може випустити та продати на 680 000 автомобілів більше. Tesla намагалася зібрати 500 000 електромобілів у 2020 році.

Geely і Foxconn

За словами Хон Хай (справжнє назва Фоксконна) та Geely, вони випускатимуть цілі машини, а також пропонуватимуть “комплексні консультаційні послуги на замовлення” компаніям, які бажають мати “розподіл праці в галузі інформаційних та комунікаційних технологій (ІКТ)”.

Метою ІКТ було б допомогти застарілим виробникам автомобілів “перейти на нові інноваційні та ефективні виробничі процеси та бізнес-моделі, засновані на технологіях CASE (підключені, автономні, спільні та електрифіковані)”. Іншими словами, вести ці компанії до електрифікації.

Враховуючи те, що Foxconn вже заявив, що буде використовувати мега-кастинг у своїй відкритій платформі MIH, ми не сумніваємось, що один із “ефективних виробничих процесів”, який він запропонує цим виробникам автомобілів, буде те, що Tesla вже застосовує до моделі Y.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь