Tesla Model Y перевірили в краш-тестах на безпеку: результат прогнозований

0 503

Model Y пройшла свій краш-тест, отримавши максимальний п’ятизірковий рейтинг у кожній категорії.

Автомобілі Tesla мають винятковий досвід роботи в галузі безпеки, тому, коли прийшов час випробувати свою останню модель, кросовер Model Y, його ідеальні результати насправді не стали несподіванкою.

Це було б відверто більш дивним, якби він не отримав найвищих оцінок. Нещодавно Tesla пройшла перевірку Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NTHSA).

Краш-тест Tesla Model Y NHTSA
Краш-тест Tesla Model Y NHTSA

Їй було присвоєно максимальну п’ятизіркову оцінку у всіх категоріях: передня аварія, бічна аварія та захист від перекидання. Tesla Model Y також позначила усі поля “Рекомендовані технології безпеки”, включаючи стандартне попередження про фронтальне зіткнення, попередження про виїзд з смуги руху, неминуче гальмування (також відоме як автономне екстрене гальмування або AEB у Європі та інших частинах світу), а також динамічне гальмування.

Усе це означає, що Tesla Model Y буде вести себе надзвичайно добре у випадку аварії, а також засвідчує той факт, що вона намагатиметься зробити все, що в її силах, щоб (автономно) допомогти запобігти аварії в першу чергу.

Однак NHTSA зазначає, що модель Y вже підлягає двом відкликанням і відмічає загалом 25 різних скарг.

Краш-тест Tesla Model Y NHTSA

Одне відкликання – від 17 листопада 2020 року під назвою “Ослаблені болти важеля управління можуть впливати на рульове управління ” (транспортні засоби, що можуть постраждати: 401), а друге – від 30 вересня 2020 року і було видано через “Непрацюючі гальмівні ліхтарі причепа / FMVSS ”  (транспортні засоби з потенційним ураженням: 2567).


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь