Стало відомо, якими моделями General Motors захоплює ринок Китаю

0 428

Але більша частина об’єму припала на крихітні електромобілі Баоджун і Вулінг.

Торік General Motors продала близько 2,9 мільйона автомобілів у Китаї, що на жаль для компанії на кілька відсотків менше, ніж у 2019 році (3,09 мільйона) та на 28% менше порівняно з 2017 роком (4,04 мільйона).

Хороша річ полягає в тому, що продажі нових енергетичних автомобілів (NEV) – повністю електричних та роз’ємних гібридів – зросли вчетверо в порівнянні з минулим роком у 2020 році, хоча GM не розкриває точних даних.

Протягом наступних п’яти років (2021–2025) понад 40% запусків нових моделей будуть НЕВ, що означає, що обсяг також повинен поступово зменшуватися до 40%, як ми гадаємо.

Ми не знаємо точних цифр, але не загадка, що найбільш продаваними NEV у портфоліо GM у Китаї насправді були крихітні моделі Wuling (Hong Guang MINI EV) та Baojun (E300 та E300 PLUS), вироблені спільною компанією підприємство між SAIC, GM та Liuzhou Wuling Motors.

Wuling

Hong Guang MINI EV відзначив понад 117 000 продажів у 2020 році лише за кілька місяців з моменту запуску в липні 2020 року.

General Motors у Китаї

У Китаї Buick працює в рамках SAIC-GM (спільне підприємство 50/50 між GM та SAIC ) і пропонує:

  • Електричний автомобіль з великим діапазоном дії Velite 5 (пов’язаний з Chevrolet Volt )
  • Velite 6 і Velite 6 Plus (BEV)
  • Velite 6 PHEV
  • Velite 7 (BEV)

Інші моделі:

  • Chevrolet Menlo EV – перша повністю електрична модель Chevrolet у Китаї
  • Cadillac – Cadillac CT6 PHEV, представлений кілька років тому
  • Електромобілі Baojun – включаючи E100, E200 та найновіші Baojun E300 / E300 Plus, бренд працює під спільним підприємством SAIC-GM-Wuling (між SAIC, GM та Liuzhou Wuling Motors)
  • Електромобілі Wuling – електричний мінівен Rong Guang та Hong Guang MINI EV, бренд працює в рамках спільного підприємства SAIC-GM-Wuling (між SAIC, GM та Liuzhou Wuling Motors)
Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.