Lexus підготовив спецверсію 471-сильного LC

0 115

Прийшов час для нової обмеженої серії Inspiration Series для Lexus LC 2021 року. Цього року тема явно чорна. Новинка сильно схожа на японську обмежену серію LC Aviation. Це тому, що специфікації в значній мірі ідентичні.

Lexus LC 500 Inspiration Series 2021 року, п’ята в своєму роді модель LC, що поставляється з дуже глибоким чорним обсидіаном і оснащена набором 21-дюймових чорних кованих дисків. Зовнішній вигляд останньої серії LC 500 Inspiration доповнюється пластиковим дахом, армованим вуглецевим волокном та красивим заднім антикрилом.

Додаткові функції включають диференціал підвищеного тертя Torsen з датчиком крутного моменту і стандартну тягу Yamaha, яка додатково збільшує жорсткість підвіски.

Інтер’єр Lexus LC 500 Inspiration Series 2021 року оснащений чорними спортивними сидіннями з алькантари з акцентами Saddle Tan і ременями безпеки. Чорна алькантара також знаходиться на кермі та важелі перемикання передач, в той час як накладки на пороги зроблені з вуглецевого волокна.

Аудіосистема об’ємного звуку преміум-класу Mark Levinson з 13 динаміками потужністю 915 Вт також входить в стандартну комплектацію.

Lexus LC Inspiration Series
Lexus LC Inspiration Series

Інженери компанії змогли знизити безпружинну масу дводверного купе на 22 фунта завдяки використанню нових алюмінієвих нижніх важелів підвіски, більш легких стабілізаторів з порожнистою конструкцією і зміненим діаметром, а також нового високоміцного матеріалу гвинтових пружин і 21-дюймові задні колеса.

Модель може похвалитися більш плавним і м’яким ходом для кращого зчеплення з дорогою і поліпшеного повороту. Крім того, система контролю стійкості Lexus LC тепер оснащена системою Active Cornering Assist (ACA), яка покращує проходження поворотів за рахунок додавання контролю гальмування на внутрішні колеса на основі перевантажень і бічного прискорення.

Lexus LC Inspiration Series

5,0-літровий атмосферний двигун V8 з грозовим звуковим супроводом залишається незмінним під капотом 2021 Lexus LC 500. Він видає 471 к.с. і розганяє авто до 100 км / год за 4,4 секунди.

Читайте Avtosota в Google Новинах

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.