Нові шахрайські сценарії в Україні: тепер злочинці вирішили поживитися на клієнтах таксі

0 504

Українці втрачають кругленькі суми через невинну помилку.

Новітній спосіб шахрайства вже встиг стати гарячою темою для обговорення у мережі. Полягає він у тому, що майбутня жертва отримує повідомлення із 4-цифровим кодом від служби таксі. Після чого телефонують власне зловмисники та просять повідомити отриманий код, бо буцімто помилилися та прив’язали замовлення машини таксі до цього номеру.

Один з ошуканих громадян повідомив, що таких інцидентів з ним трапилося вже кілька. Причому таксі на його номер телефону замовляли навіть із різних регіонів та областей. Одного разу автослужба навіть встигла відправити машину на виклик, а вартість поїздки була попередньо розрахована на чималу суму – 7 тис. грн.

TAXI

За останні місяці це вже далеко не перший випадок шахрайства, пов’язаного з автомобільною сферою. Отож, уважність, яка є першочерговою для кожного водія, не завадить і у такій ситуації.

Ретельно перевіряйте отриману інформацію та ніколи не повідомляйте особисті дані незнайомцям. Це єдиний дійсно ефективний спосіб вберегтися від шахрайства.

 


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь