У 2020 році комерційні електричні автомобілі Volkswagen подвоїли продажі

0 125

Але за обсягом це лише початок масової електрифікації.

Комерційні автомобілі Volkswagen Group оголосили, що продажі в 2020 році зменшились на 24,4% до 371700 автомобілів через блокування та економічний спад, пов’язаний з COVID-19.

Протягом цього періоду компанія поставила помітні 2700 електромобілів, що на 167,4% більше, ніж рік тому (близько 1010), а це означає, що електрифікація цього сегменту нарешті розпочинається також під знаком VW. На сьогодні це лише 0,7% від загального обсягу.

Німецький виробник заявив, що продажі повністю електричного Volkswagen e-Crafter, зокрема, досягли 1100. Непогано, враховуючи його обмежений асортимент та відносно високу ціну.

Volkswagen commercial

Очікується, що наступні два роки сприятимуть подальшій електрифікації завдяки впровадженню нових роз’ємних гібридів та повністю електричного ID.BUZZ:

“З новим Multivan VW представить останнє покоління моделей T з ​​плагіновою гібридною системою приводу у 2021 році, а повністю електричний ID.BUZZ – електрифіковане переосмислення легендарної піктограми Bulli відбудеться в 2022 році” – заявляють в компанії.

Читайте Avtosota в Google Новинах

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.