Kia вивела на тести новий електрокар CV

0 186

Повністю електричний CV Kia, який готується до виходу, вперше пройшов тестові завдання в 2021 році і почав втрачати камуфляж в порівнянні з попереднім прототипом.

Зовнішній вигляд автомобіля натхненний концептами Imagine by Kia і Futuron. Це робить автомобіль інтригуючим зі спортивною формою, що виділяє його на дорозі.

Цей конкретний прототип має чорне облицювання кузова на передній панелі, капоті, дверях і задній панелі, але інженери Kia залишили стійки і дах відкритими, що дає відмінний огляд кутової лінії даху і крутих передніх стійок. Серед інших видимих ​​елементів екстер’єру автомобіля – вузькі задні бічні вікна і антена типу акулячого плавника. Набір коліс в обвісі також відрізняється від інших поточних моделей Kia.

У той час як південнокорейський виробник автомобілів вже має в продажу два електрокара у вигляді Nio EV і Soul EV, майбутнє резюме особливо примітно, оскільки воно буде спиратися на модульну платформу Electric-Global (E-GMP), яка послужить основою безлічі електрокарів від Hyundai та Kia, включаючи Ioniq 5. Останній дебютує дуже скоро.

Kia CV
Kia CV

Технічні характеристики Kia CV залишаються неясними. Відомо, що E-GMP може використовуватися седанами, позашляховиками і пропонує можливість зарядки 800 В і швидкість заповнення заряду 350 кВт-г. Транспортні засоби, засновані на цій архітектурі, отримають запас ходу до 500 км в циклі випробувань WLTP.

Kia CV

Зараз модель відома як Kia CV. Його назва зміниться, коли він потрапить на виробничу лінію. Kia ще не оголосила дату запуску автомобіля, але очікується, що він з’явиться через кілька місяців після того, як Ioniq 5 відсвяткує свій глобальний дебют.

Читайте Avtosota в Google Новинах

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.