Стало відомо скільки коштує найдешевша Tesla

Tesla Model 3
0 1 033

Асортимент електрокарів відомого бренду на аукціонах США.

Серед авто марки Tesla найбільш популярною та недорогою наразі є Model 3. Незважаючи та те, що з моменту випуску у 2017 році її не спіткав жоден рестайлінг, класична «електричка» все ще на гребені популярності. Більше того, торік вона навіть перевершила за об’ємами продажів в Україні багаторічного фаворита Nissan Leaf.

Автівка випускається у трьох комплектаціях, що різняться за потужністю батареї, запасом ходу та привідністю.

Саме в останні кілька років зі збільшенням обсягів випуску Model 3, більше таких авто стало і на страхових аукціонах, як то IAAI чи Copart. Зокрема із 1800 екземплярів, що були виставлені торік на торги, переважають автівки 2018-2019 років випуску.

Навіть попри достатню кількість аукціонних авто, від 100 до 150 щомісяця, попит на цю модель Ілона Маска шалений. До прикладу у квітні та листопаді 2020 року з аукціонів продавали приблизно по 150 Модел 3, у лютому й грудні – майже по 120, в інші місяці з молотка регулярно йшли не менше ніж 110 авто.

Tesla Model 3 Copart
Tesla Model 3 на аукціоні Copart

Ціна відомого електрокара, навіть у пошкодженому стані, немаленька. У 2020 аукціонна «Трійка» обходилася приблизно у 20 тисяч доларів, а в деякі місяці збіглого року доходила і до 24 тисяч.

Читайте Avtosota в Google Новинах

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.