Geely об’єднується з відомою пошуковою системою для створення нового бренду автомобілів

0 315

Geely Holding офіційно оголосила про партнерство з китайським конкурентом Google, компанією Baidu, для створення нового бренду електромобілів. Він зосередиться на «спільних дослідженнях і розробках підключених та інтелектуальних електромобілів».

В рамках партнерства між Geely і Baidu в якості основи для нових електричних моделей буде використовуватися платформа електромобілів Sustainable Experience Architecture (SEA) колишньої моделі. SEA вперше була представлена ​ у вересні 2020 року як перша в світі платформа для електромобілів з відкритим вихідним кодом завдяки просунутій інтеграції обладнання, програмного забезпечення і більш широким можливостям інтеграції.

Lynk & Co Zero EV буде першим, хто буде використовувати нову платформу Geely SEA
Baidu і внесе свій вклад в розвиток інтелектуального водіння і інтелектуальних транспортних технологій. Це означає, що електромобілі, які з’являться в новому підрозділі, будуть оснащені повним портфелем технологій Baidu, включаючи автономне водіння Apollo, DuerOS для Apollo і Baidu Maps.

Geely і Baidu
Geely і Baidu

Останнє партнерство Geely є частиною прагнення провідної приватної автомобільної групи Китаю перетворитися з традиційного автовиробника в «транспортно-технологічну компанію, орієнтовану на електрифіковану мобільність». Обидві компанії представлять більш детальну інформацію про новий бренд електромобілів «в належний час». У більш ранньому звіті говорилося, що Baidu отримає контрольний пакет акцій і право голосу в новому бренді.

Очікується, що в найближчому майбутньому партнерство між автовиробниками і технологічними компаніями стане більш поширеним явищем в прагненні вирішити головну проблему переходу з двигунів внутрішнього згоряння на електроенергію, розділивши величезні витрати і необхідні ноу-хау в розробці програмного забезпечення.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.