Стало відомо, яка модель Volkswagen стала найбільш продаваним авто у 2020 році

0 516

Після важкого початку року VW Golf набрав обертів і стрімко повернув собі місце найбільш продаваного автомобіля в Європі. На старому континенті дилери продали 312 тисяч моделей Golf, 134 тисяч з яких – в Німеччині.

Volkswagen представив Mk8 Golf в жовтні минулого року, зробивши 2020 рік першим модельним роком в Європі. З його допомогою Volkswagen спробував домогтися великих успіхів в сфері технологій та інформаційно-розважальної системи, зберігши при цьому механічну частину автомобіля в розумній мірі схожою.

Створивши Golf 8, ми продовжуємо історію успіху його попередніх поколінь. Автомобіль продовжує встановлювати технічні стандарти у багатьох вимірах. Після того, як спалах коронавірусу перервав запуск продажів моделі, Golf довелося багато надолужувати в другій половині року.

– зазначив гендиректор VW Ральф Брандштеттер.

Volkswagen Golf GTI TCR
Volkswagen Golf GTI TCR

Успіх продажів Golf також може бути полегшенням для VW через його ранні проблеми. Поставки були припинені в першій половині року через проблеми з програмним забезпеченням. Однак протягом року Volkswagen також представив моделі GTI, GTD і GTE Performance, які допомогли продажам. Великий попит на гібридні моделі став важливим фактором, оскільки кожен третій Golf, проданий в 2020 році, був гібридним.

Крім Golf, Volkswagen домінував в чартах продажів у Європі. Крім Golf, який посів перше місце, Tiguan і Passat стали другими і третіми найбільш продаваними автомобілями в Німеччині до 2020 року. Тим часом, 315-сильний Golf R презентували тільки в листопаді.

Очікується, що Golf Mk8 надійде в продаж в цьому році.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.