Експерти з’ясували середній термін володіння автомобілем в Україні

0 986

Експерти для більш точних і коректних підсумків використовували автомобілі, які були випущені на ринок менш 10 років тому. Таким чином, в середньому машини перепродаються раз в 4-5 років.

Фахівці компанії Autolist вирішили порахувати, скільки років в середньому в Україні володіють автомобілем. Щоб вийшло більш коректно і точно, враховувалися тільки автомобілі, які були випущені не більше 10 років тому. Таким чином експерти назвали середній період, що проходить з моменту покупки до моменту продажу автомобіля.

Так, в середньому автомобілі знову продаються через 58 місяців – тобто майже через 5 років. У свою чергу, якщо брати в розрахунок різні класи – то цифри будуть сильно відрізнятися. Наприклад, термін володіння автомобілем преміального сегмента помітно нижче – 47 місяців, або трохи менше 4 років.

У свою чергу, автомобілі, розраховані на масовий ринок, тримаються у одного власника довше – в середньому 59 місяців, або без одного місяця 5 років.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь