Електричний Mini Cooper виграє у конкурентів по ціні, але програє по дальності ходу

Mini Cooper SE
0 673

EPA оцінює Mini Cooper SE у 110 миль, але не варто сподіватися проїхати більше 100 миль (161 км), не зупиняючись для зарядки.

Багато рецензентів та власників електромобілів критикували Mini за виробництво нового електромобіля із лише 110 милями оціночного діапазону EPA. Окрім скарг на відсутність належних мереж зарядки у багатьох областях, лінійка електромобілів, безперечно, є найбільш обговорюваною проблемою в цьому сегменті.

Кілька років тому електромобіль з дальнім пробігом близько 100 миль не став би надзвичайною несподіванкою, хоча вже довгі роки існують електромобілі з більшою дальністю ходу. Однак в 2021 році, насправді стало неписаним сподівання, що нові електромобілі запропонують принаймні 200 миль пробігу, але нинішнє середнє, здається, коливається в районі 250 миль, а деякі моделі можуть перевищувати і 300 миль.

Mini Cooper SE
Mini Cooper SE

Стандартний діапазон Tesla Model 3 за 37 990 доларів оцінюється в 263 милі, а стандартний діапазон Model Y за 41 990 доларів – 244 милі. Такі транспортні засоби, як Chevy Bolt EV, Hyundai Kona Electric та Kia Niro EV, серед інших, забезпечують пробіг близько 250 миль. Усі ці електричні моделі коштують нижче 40 000 доларів, а деякі претендують на 7500 доларів США у федеральному податковому кредиті.

Mini Cooper Hardtop Electric (SE) несе в собі низьку стартову ціну в $ 29 990. Якщо ви зможете скористатися податковим кредитом, ви заплатите всього ~ 22 500 доларів за машину, яка є рівною з бензиновим Cooper.

Компанія Top Gear забезпечила довгострокову перевірку Cooper SE з часом. У своєму недавньому звіті про автомобіль він поділився тим, що автівка не досягає 110 миль пробігу. Натомість, пробіг електричного Mini в середньому становить менше 100 миль.

Незважаючи на мінімальний асортимент Cooper SE, він все одно може виявитися надійним варіантом для деяких людей. Він може чудово функціонувати як другий автомобіль або суто міський варіант.

Багато людей їздять на PHEV короткого діапазону, і рідко коли їм потрібно використовувати газ. Це пов’язано з тим, що вони не довго їдуть і не використовують машину для дальніх поїздок.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.