Перемогти Tesla: General Motors інвестує 27 мільярдів доларів у випуск 30 електромобілів і планує продати 1 мільйон авто

General Motors завод
0 434

План передбачає продаж 1 мільйона електромобілів до 2025 року. Цікаво, що мета Volkswagen – зробити те саме до 2022 року.

The Financial Times вважає, що у General Motors є план: перемогти Tesla як лідера в галузі електромобілів у США. Насправді, Мері Барра сказала, що компанія GM “віддана боротьбі за частку ринку електромобілів, поки ми не будемо номером один у Північній Америці”.

Ідея полягає в тому, щоб інвестувати 27 мільярдів доларів, представити 30 електромобілів і продати 1 мільйон електромобілів у всьому світі до 2025 року.

Хоча вона заявила, що у вересні 2019 року Financial Times вирішила перевірити, як це зробити.

Згідно зі статтею, план General Motors полягає у тому, щоб знизити ціни на акумуляторні батареї через високий масштаб виробництва та запропонувати стільки варіантів електромобілів, що покупці з часом виберуть один. Ми не впевнені, як мета продати 1 мільйон автомобілів у всьому світі зробить GM лідером електромобілів у США. Незважаючи на це, Volkswagen придумав таку ж ідею набагато раніше.

Миттєвий ефект полягає в тому, що Volkswagen розраховує випустити (і продати) 1 млн електромобілів у всьому світі до 2022 року – на три роки раніше, ніж GM.

Поки американська компанія все ще говорить про свої майбутні електромобілі з акумуляторами Ultium, Volkswagen вже продає два автомобілі зі своєю платформою MEB: ID.3 та ID.4 . Останні також будуть продаватися і виготовлятися в США.

General Motors

Одним з аспектів, яку аналітики, опитані Financial Times, вказують як конкурентну перевагу, є те, що Tesla має проблеми з якістю своїх автомобілів. Ми це не раз підтверджували, але і GM не може сказати, що у них картина набагато краща, якщо мова йде про електромобілі.

Так, нещодавно у Bolt EV відбулося відкликання акумуляторної батареї, і ми також показали, що він має хронічний дефект “на крутильній балці”.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.