Компанія Volvo збільшила удвічі продажі електромобілів у 2020 році

0 344

У Європі плагіни відповідають за 29% загального обсягу.

Компанія Volvo Cars оголосила, що після найсильнішої другої половини року вона продала 661 713 автомобілів у всьому світі в 2020 році (зменшившись на 6,2% у порівнянні з минулим роком, але насправді непогано, враховуючи -21% у першій половині).

Компанія заявила, що швидко зростаючий попит на її лінійку електричних автомобілів зіграв значну роль у відновленні. У Volvo не сказали, скільки було продано плагінів, але частка моделей Recharge “більш ніж подвоїлася в 2020 році”.

Якщо припустити, що у 2019 році ця частка становила 6,5%, то зараз вона має бути більше 13%, що відповідає понад 86000. Ми припускаємо, що це вже значно вище 100 000 (або 15%), оскільки в листопаді було більше 95 000, але точна цифра залишається поки невідомою.

Volvo

У Європі частка автомобілів Recharge у загальних продажах становила 29%. Це лише близько 83 500, навіть не враховуючи США чи Китай.

“У Європі частка автомобілів Recharge у загальних продажах становила 29 відсотків, що робить Volvo провідною маркою в регіоні плагін автомобілів. Volvo також стала провідною гібридною маркою в США”.

Протягом більшої частини року Volvo продавав лише плагіни-гібриди, але оскільки повністю електричний Volvo XC40 Recharge з’явився на ринку наприкінці 2020 року, тепер ми маємо спостерігати прискорене розширення сімейства Recharge.

План досить сміливий – принаймні 50% продажів становитимуть BEV до 2025 року, що становить кілька сотень автомобілів щороку (плюс гібридні версії всіх моделей).

Volvo Cars прагне стати преміум-компанією з виробництва електромобілів, і в найближчі роки компанія випустить кілька повністю електричних автомобілів. До 2025 року вона прагне до того, щоб її глобальні продажі складалися з 50 відсотків повністю електричних автомобілів, а інші гібриди.

В даний час це єдиний виробник автомобілів, який пропонує гібридний варіант для кожної моделі в своєму портфоліо.

Детальні результати Volvo Cars:

Volvo Cars
Volvo Cars
Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.