Вартість бензину та дизелю на українських АЗС продовжує рости

0 565

Вітчизняний паливний ринок почав 2021 рік з чергового підвищення тарифів.

Станом на 6 січня вже вкотре за останні місяці було зафіксовано зростання цін на нафтопродукти. Відповідні дані було отримано шляхом моніторингу паливного ринку України у перші дні нового року.

Відтак, на заправних станціях бренду “Авантаж” ціну підняли на 50 коп. за літр: вартість А- 92 тепер становить 22,45 грн, А-95 – 23,45 грн, дизельного пального – 21,45 грн за літр.

На АЗС “Фактор” зростання вартості бензину відбулося також у межах 50 коп. за літр: А-92 здорожчав до 22,50 грн, А-95 – 23,50 грн. Дизельне ж паливо, яке додало у вартості лише 30 копійок, можна тепер придбати за 21,10 гривні.

Заправні станції Mango тим часом вирішили змінити тарифи на обидва види бензину та ДП в межах 10 коп. за літр. А мережа Motto додала 7 копійок лише до ціни дизелю.

Заправка автомобіля

Отож, роздрібні ціни на українському ринку пального й у 2021 продовжують рухатися вгору. Пов’язано це у першу чергу із підвищенням вартості нафтопродуктів у всьому світі й у Європі зокрема. Не останню роль зіграла і девальвація національної валюти відносно євро.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.