SEAT взявся за виробництво електромопедів

Шанувальникам даного бренду вже скоро запропонують пересісти на скутери

0 234

Іспанська марка розробила електричний скутер (поки у вигляді прототипу).
Все більше автовиробників готуються до прогнозованого зниження інтересів нових поколінь покупців безпосередньо до автомобілів і йдуть в розробку альтернативних засобів пересування.

Черговим проектом зайнялася іспанська компанія SEAT, що входить до концерну Volkswagen.

Прототип першого електричного мопеда під брендом SEAT презентують вже 19 листопада на міжнародному конгресі Smart City Expo в Барселоні.

Проте, вже зараз, компанія опублікувала перший тизер новинки, на якому зображено стильне сідло майбутнього двоколісного транспортного засобу. Робоча назва проекту – eScooter.

Не повідомляється, чи залучав автовиробник до розробки свого першого скутера будь-яких партнерів. Можливо, в цьому йому допомагає Ducati – мотоциклетна компанія, що також входить до складу Volkswagen AG.

Технічні характеристики поки не оприлюднені, проте компанія стверджує, що за потужністю електромопед буде еквівалентний 125-кубовим скутерам, тобто стане видавати 5-10 к. с.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь