Об’єднання компаній Ford та Mahindra не буде

Ford
0 195

Ще у 2019 році компанії Ford і Mahindra домовилися про створення спільного підприємства, однак цьому статися не судилося.

Довідка Avtosota: Компанія Mahindra заснована в 1945 році. Штаб-квартира знаходиться в Мумбаї, Індія. Дочірні компанії – SsangYong. Махіндра – індуїстське ім’я, означає цар, Бог або великий Індра Землі.

А план був хороший! Ford ділився виробничими потужностями, а індуси давали грошей. В результаті створювалися б автомобілі, які планували продавати під патронажем обох марок. Навіть число моделей озвучувалася – сім. Прогнозовані об’єми випуску – до півтора мільйонів автівок на рік.

Однак, цим грандіозним планам не судилося стати реальністю. У Ford в односторонньому порядку відмовилися від створення спільного підприємства, заявивши, що будуть розвивати свою самостійну присутність в Індії.

Mahindra
Mahindra

Хоча місцеві ЗМІ вже забили на сполох, заявивши, що відмова від СП – це натяк, навпаки, на мінімізацію, присутності в регіоні. Як це сталося в кількох країнах, коли Ford повністю припинив продажі легкових автомобілів, сконцентрувавшись на комерційному транспорті.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь