У Польщі збираються налагодити виробництво електрокарів

0 412

Автоконцерн Fiat Chrysler (FCA) інвестує значну суму у польський завод, що випускатиме машини на електродвигунах.

За попередніми даними, знана італійсько-американська корпорація вирішила вкласти 204 мільйони доларів у власний завод, розташований на теренах Польщі. Йдеться про підприємство у містечку Тихи на південному заході держави, поблизу Катовіце. Потужності заводу будуть спрямовані на виробництво машин з електродвигунами – виключно електричних та гібридних моделей.

Як повідомив віце-прем’єр країни Ярослав Говін, перші електрокари зійдуть з конвеєра підприємства не раніше 2022 року. Це будуть агрегати марок Alfa Romeo, Fiat та Jeep. Політик також припускає додаткові грошові вливання у виробництво від сторонніх інвесторів.

Відстрочений на кілька років випуск продукції FCA пояснюють тим, що польська філія потребує суттєвої модернізації та нарощення виробничих потужностей. Адже FCA Poland вироблятимуть автомобілі із використанням технічних нововведень компанії-виробника, як то приводні системи останньої генерації із цілком електричним приводом.

Alfa Romeo
Alfa Romeo

Нагадаємо, що відома у всьому світі корпорація загалом володіє трьома автозаводами на території Польщі. Окрім містечка Тихи, продукцію бренду випускають філії у містах Скочув та Бельсько-Бяла.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.