Кемпер Mercedes RSX Campervan може позмагатися з готелями

0 792

Кемпери отримали велику популярність ще в минулому столітті. І навіть зараз любителі подорожувати продовжують звертати увагу на нові та цікаві розробки в цій сфері.

Новий проект кемпера від Mercedes може похвалитися не тільки розкішним внутрішнім виконанням, а й високими позашляховими якостями. Якщо ви перебуваєте в пошуках будинку на колесах, який здатний добиратися до різних куточків світу і проходити там, де не може пройти жодна легкова автівка, то варто звернути свою увагу на Mercedes RSX Campervan.

При створенні даного кемпера фахівці не стали жаліти грошей. Дорожній просвіт збільшили на 5 см. Крім того, транспорт оснащений кованими колесами і позашляховими покришками. В результаті, така машина може запросто справлятися з тими ділянками, де насилу проходять звичайні автомобілі.

Mercedes RSX Campervan
Mercedes RSX Campervan

Найбільше вражає те, як модель оброблена зсередини. На приладовій панелі зробили вставки з вуглеволокна. Пластик обтягнули дорогою шкірою, а стеля оснащена системою з світлодіодів. На кухні є плита і раковина, а також кілька шафок з дерева. У ванній встановлений повноцінний душ, раковина, унітаз. Все це вдалося вмістити в обмеженому просторі.

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.