Renault Zoe пройшов “лосиний тест” краще ніж Toyota RAV4

0 192

На YouTube-каналі Motor1 Turkiye днями оприлюднили ролик з проходженням так званого «лосиного тесту» електрокаром Zoe від французької автомобілебудівної компанії Renault.

Цікаво, що електромобіль показав кращі результати, ніж «японець» Toyota RAV4, протестований експертами того ж видання трохи раніше.

Renault Zoe традиційно проходив випробування на стійкість при виконанні різких маневрів, або «лосиний тест», на полігоні з рівним асфальтовим покриттям. В ролі «лосів», як зазвичай, виступали кольорові конуси, встановлені по усій ділянці. У кадрах відео можна побачити, як електрокар впевнено об’їжджає перешкоди на швидкості 74 км / г.

Потім швидкість руху збільшили на 2 км / год, але і в цьому випадку Renault Zoe добре справлявся з поставленим завданням завдяки своєчасно активованому контролю стійкості. На швидкості 80 км / год результати у електромобіля були вже не такими високими. Під кінець шляху система контролю стійкості трохи не впоралася і машина знесла два конуса.

Renault Zoe
Renault Zoe

Варто зазначити, що у Toyota RAV4, в перший раз проходив «лосиний тест» навесні поточного року і вдруге влітку, результати виявилися гіршими, ніж у Renault Zoe.

Автомобіль зазвичай починають тестувати на швидкості 70 км / год, поступово збільшуючи «оберти». Однак японському кросу не вдалося вдало дістатися навіть до мінімального показника, тому як система контролю стійкості спрацьовувала пізно і у авто вже на 68 км / г починали відриватися від поверхні колеса.

Наступного разу експерти тестували гібридну варіацію тієї ж моделі, але і у неї результати виявилися аналогічними.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь