Mercedes-Benz готується презентувати гідного суперника BMW 3

0 349

Залишилося тільки кілька місяців до того, як Mercedes презентує свого останнього суперника BMW 3-ї серії – абсолютно новий W206 C-Class, який прибуде з тією самою системою заднього і повного приводу, що і раніше.

Його стиль повинен нагадувати стилістику останнього S-класу, а також оновленого E-класу.

При цьому складно з упевненістю сказати, який з двох буде потрібен, поки ці прототипи продовжують з’являтися з камуфляжною плівкою на передній і задній панелі. Цей прототип дуже схожий на інший синій тестовий автомобіль, який фотошпигуни відобразили в листопаді.

Він позбавлений деяких спортивних елементів цього автомобіля, таких як колеса AMG і глянсової чорної обробки. Однак він поставляється з бамперами і обвісами AMG Line.

Mercedes-Benz C-Class
Mercedes-Benz C-Class

У порівнянні зі своїм попередником новий C-Class відрізняється більш гладкими фарами, новими дверними ручками, новою лінією даху і горизонтальними краплевидними задніми ліхтарями, які розташовані вище на кришці багажника, ніж на E або S-Class. Цілком можливо, що компактні розміри C-класу будуть добре поєднуватися з останньою мовою дизайну Mercedes.

Що стосується інтер’єру, то він багато в чому запозичений у останнього S-класу з окремою цифровою панеллю приладів та інформаційно-розважальним дисплеєм в портретному стилі. Він повинен стати одним з найсучасніших інтер’єрів у своєму сегменті, якщо не найсучаснішим.

Mercedes-Benz C-Class

Всі нові C-класи будуть комплектуватися широким діапазоном 48-вольтовим EQ Boost, м’яким гібридом і гібридними трансмісіями, з моделями флагмана AMG з їх 4,0-літровим твін-турбо мотором V8.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь