Чому не варто продавати авто поряд зі своїм будинком?

0 191

Вторинний ринок автомобілів – це широке поле для діяльності нечистих на руку людей. Існує чимало різних “розводів”, за допомогою яких шахраї обманюють довірливих громадян.

Змоделюємо ситуацію. Скажімо, ви вирішили продати свій автомобіль, який знаходиться в досить пристойному стані. Потенційний покупець дзвонить і просить про зустріч. Мовляв, він серйозно зацікавився вашою пропозицією і готовий після огляду придбати машину.

Ви повідомляєте йому свою адресу. І коли клієнт знову передзвонює, підходите до своєї машини. Тут раптом виявляється, що на кузові автомобіля з’явилися нехай і незначні, але пошкодження, яких раніше точно не було. Природно, покупець обурюється, що про ці самі ушкодження нічого не було сказано. Мовляв, він взагалі приїхав з іншого міста тільки заради цієї машини.

Как безопасно купить авто

Далі йде тонка робота “психолога”: покупець намагається максимально збити ціну.

Щоб не потрапити в подібну ситуацію, краще призначати зустріч на нейтральній території, а не біля місця проживання. Щоб у шахраїв не було шансів пошкодити ваш автомобіль. А вам траплялося зустрічатися з шахраями під час продажу своєї машини? Поділіться своєю історією в коментарях.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь