В Україні викрили автомобільну аферу за участю 130 000 автівок

0 1 803

ДФС виявила прихований механізм імпорту європейських та американських авто в обхід податкового законодавства України.

Державна фіскальна служба повідомила про розкриття схеми незаконного імпорту автівок на кілька мільярдів гривень. Зловмисники завозили транспортні засоби із країн Європейського союзу та США, оминаючи при цьому основні приписи податкового законодавства України.

Афера діяла протягом близько 2 років.

Як повідомили у ДФС, для нелегального імпорту автомобілів та автозапчастин група осіб користувалася реквізитами підконтрольних підприємств.

Надалі ж авто продавалися за готівку фізичним особам. Тоді як згідно з документацією автівки реалізувалися у вигляді запчастин підставним підприємствам. Таким чином формувався фіктивний податковий кредит.

З використанням цього незаконного механізму було ввезено близько 130 тис. машин. А загальна сума несплачених податків сягнула 2 мільярдів гривень.

Наразі триває досудове розслідування цієї складної справи із податковими махінаціями в особливо великих розмірах. Винуватцям загрожує покарання за ст. 212 ч. 3 Податкового кодексу України, яке передбачає позбавлення волі щонайменше на 5 років.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь