Volvo через два місяці презентує новий електрокар

0 318

Концерн Volvo 2 березня продемонструє свою другу акумуляторно-електричну модель, а також поділиться додатковими відомостями про свою стратегію електрифікації.

Шведський автовиробник планує щорічно випускати нову повністю електричну модель до 2025 року, після чого половина його світової реалізації припадатиме на BEV. Що стосується цього другого електромобіля, він буде використовувати ту ж компактну модульну архітектуру (CMA), що і XC40 Recharge.

Коли керівництво бренду попросили розповісти про підготовку моделі, очільник Volvo Хакан Самуельсон сказав Autonews Europe, що у неї буде «більш обтічний кузов» в порівнянні з XC40.

Ми будемо тримати вас в незнанні, поки не покажемо автомобіль. Але я обіцяю вам, що це буде дуже гарний автомобіль. Щоб Volvo була прибутковою, необхідно зосередитися на більш дорогих сегментах автомобілів преміум-класу.

– сказав Самуельсон, додавши, що нова модель не стане наступником знятого з виробництва хетчбека V40.

Volvo Concept 40.2
Volvo Concept 40.2

Цілком можливо, що новинка може виглядати як так званий Concept 40.2, який вийшов більш обтічним, ніж XC40, завдяки конструкції з високою посадкою в стилі фастбек. Проте, Concept 40.2 насправді вже породив серійний автомобіль у Polestar 2, так що може Volvo просто готувати Polestar 2 з новим брендом. Ми сподіваємося, що це не так.

Тим не менш, глобальний керівник комерційних операцій Volvo Лекс Керсемакерс заявив в минулому році, що скоро з’явиться наступник V40, і що він буде високопродуктивним з метою забезпечення більше місця для акумуляторів.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.