Mercedes-Benz випустить шість нових електрокарів за два роки

0 236

Плани щодо електричних автомобілів Mercedes, оголошені деякий час, незабаром стануть реальністю. Виробник анонсує прем’єри шести нових моделей, що належать до суббренду EQ, які ми побачимо до 2022 року.

Вже давно відомо, що Mercedes планує створити паралельний модельний ряд, що належить підбренду EQ, який повинен запропонувати широку альтернативу автомобілям внутрішнього згоряння виробника. В даний час асортимент включає дві такі моделі – позашляховик EQC та фургон EQV.

20 січня 2021 року до них приєднається EQA – компактний позашляховик (еквівалент GLA). Його виробництво на заводі Rastatt уже розпочато. Також наступного року його старший брат, EQB, електричний еквівалент GLB, почне з’їжджати з конвеєра в Кечкемі (пізніше виробництво також розпочнеться в Пекіні). Точна дата випуску цього позашляховика ще не оголошена.

Mercedes EQA
Mercedes EQA

Mercedes також планує розпочати виробництво моделі EQS (завод у Зіндельфінгені) у першій половині 2021 року. Як можна легко здогадатися, це буде електричний еквівалент флагманського класу S. Він буде першим, хто застосує нову архітектуру для найрозкішніших електричних моделей бренду.

Mercedes EQB
Mercedes EQB

Друга половина 2021 року, в свою чергу, принесе EQE, тобто нижній сегмент седана, еквівалент класу E. Автомобіль буде випускатися в Бремені, а незабаром також у Пекіні.

2022 рік ознаменується позашляховиками – тоді розпочнеться виробництво моделей позашляховиків EQE та EQS. Тому вони будуть еквівалентами моделей GLE та GLS. На заводі у Тускалузі в Америці вже триває підготовка до впровадження виробництва цих електричних позашляховиків.

Mercedes EQE
Mercedes EQE

Отже, буквально за два роки, Mercedes матиме вісім електричних моделей у підбренді EQ, що випускаються на семи заводах на трьох континентах.

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.