Автовиробник SsangYong на межі закриття

0 1 133

Південнокорейський автовиробник SsangYong знаходиться на апараті життєзабезпечення, оскільки компанія оголосила дефолт по виплаті кредиту та подала позовну заяву.

У заяві для Reuters автовиробник заявив, що пропустив платіж в розмірі 54 300 доларів і «звернувся до суду з клопотанням про порушення судового розгляду після того, як «компанія не отримає угоду про продовження термінів погашення кредиту з іноземними банками».

Цей крок став останньою невдачею для південнокорейської компанії, яка десятиліттями боролася за місце на авторинку. Найгучніший інцидент стався трохи більше десяти років тому, коли SsangYong потрапила під управління індійського автогіганта Mahindra.

Інформагентство Reuters зазначає, що зусилля Махіндра по відродженню компанії не увінчалися успіхом, оскільки SsangYong тоне в боргах, а продажі падають. Тепер, після десяти років спроб привернути SsangYong, схоже, бренду Mahindra уже вистачило. Зараз чиновники шукають інвестора, щоб викупити частину або всю свою частку в компанії.

SsangYong Rexton
SsangYong Rexton

Міністерство торгівлі Південної Кореї відзначило, що SsangYong також подала заявку на «автономну програму підтримки реструктуризації», яка дасть компанії три місяці на консультації з кредиторами і зацікавленими сторонами. Міністерство також заявило, що переговори про продаж «все ще тривають». Mahindra, а також інші зацікавлені сторони і кредитори сподіваються на «хороші результати».

З огляду на все це, важко сказати, що чекає SsangYong в майбутньому. Однак цілком зрозуміло, що Mahindra хоче піти. Залишається незрозумілим, чи вдасться знайти іншого покровителя.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь