Audi продовжила тести 420-сильного RS3 Sportback

0 296

Audi RS3 Sportback 2021 року напередодні помітили фотошпигуни на зимових тестах на снігу з дуже легким, але відповідним для клімату камуфляжем. Це дає гарне уявлення про те, як буде виглядати майбутня модель.

Це не перший випадок, коли злегка замаскований прототип RS3 був помічений раніше. Він показав версію седана в привабливому зеленому відтінку Lamborghini з аналогічним рівнем камуфляжу на Нюрбургринзі ще у вересні. Автомобіль тепер, схоже, проходить випробування в більш суворих умовах.

Деякі речі, що виділяються в екстер’єрі автомобіля, – це його крила, які значно розширюються у порівнянні зі стандартними A3 і S3. Він також має більші гальма, більш низьку підвіску і великі овальні вихлопні патрубки, яких можна очікувати від моделі Audi RS.

Audi RS3 Sportback
Audi RS3 Sportback

Що стосується інтер’єру, очікуйте більш технологічний дизайн, аналогічний поточним пропозиціям Audi, з великим центральним екраном, який виконує багато функцій автомобіля, а також більш потужними спортивними сидіннями і більш спортивним кермом.

Новий RS3 планується випустити в першій половині 2021 року. Він збереже 2,5-літровий 5-циліндровий двигун з турбонаддувом, що досить чудово звучить і деякими оновленнями. Він отримає невеликий приріст потужності в порівнянні з поточним RS3. При цьому деякі джерела вказують приблизно на 420 «коней» для стандартного RS3 і до 450 кінських сил для версії RS3 Performance.

Audi RS3 Sportback

Гарячий хетчбек, ймовірно, поліпшить час розгону свого побратима RSQ3 за 4,5 секунди і його максимальну швидкість 280 км / г. Слід зазначити, що остання традиційно обмежена електронікою до 250 км / г.

Очікується, що нові RS3 Sportback і Sedan будуть конкурувати з такими автомобілями, як Mercedes-AMG A45 / CLA45. Ми очікуємо, що він буде коштувати приблизно так само, як його попередник і конкуренти.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь