Mercedes-Benz закриває один із своїх заводів

0 554

Бренду Mercedes-Benz доведеться припинити виробництво своїх транспортних засобів на території Бразилії. Він закриває фабрику по збірці автівок GLA і C-Class.

За словами представників відомої німецької компанії, Mercedes-Benz змушений зупинити виробництво на невеликому заводі в Бразилії, через що 370 чоловік втратять роботу. У фірмі заявили, що пандемія привела до помітного зменшення попиту на елітні засоби пересування, тому далі тримати фабрику стало невигідно. Вона перебувала в населеному пункті Ірасемаполісі, що недалеко від одного з найбільших міст країни Сан-Пауло.

Mercedes-Benz GLA
Mercedes-Benz GLA

Складання автомобілів на заводі проходило з 2016 року з річною потужністю в 20 тисяч моделей, сконструйованих по повному циклу: зварювання, фарбування і складання на місці.

Компанія з Німеччини володіє в Бразилії ще кількома структурами. У штаті Мінас-Жерайс та у місті Бернарду-ду-Кампу на підприємствах концерну виготовляють автобуси і вантажні транспортні засоби.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь