Chevrolet подвоює пакети Midnight, Sport і RS для своїх позашляховиків

0 311

Chevrolet розширює доступність пакетів Midnight, Sport і RS, кожен з яких виявився дуже успішним серед покупців позашляховиків.

Враховуючи таку популярність, пакети Midnight і Sport тепер доступні більш ніж на половині всіх моделей Chevrolet, де приблизно 1 з кожних 5 проданих автомобілів Trax – це або Midnight, або Sport. Крім того, ці характеристики також пропонуються на Traverse 2021 року.

Вибір клієнта – це конкурентна перевага Chevrolet. Спеціальні випуски і унікальне оздоблення дозволяють пропонувати покупцям індивідуальний зовнішній вигляд прямо з заводу. Це допомагає зацікавити більше клієнтів нашими автомобілями, що допоможе Chevrolet збільшити обсяг продажів, частку ринку і виручку. Це безпрограшний варіант для всіх.

– сказав віце-президент з маркетингу Chevrolet Стів Майорос.

Chevrolet

Версія 2021 Traverse Midnight Edition пропонує варіанти LS і LT в чорному кольорі, починаючи з зовнішнього забарвлення Mosaic Black Metallic, чорної решітки, забарвлених в чорний колір алюмінієвих коліс, чорних краваток-метеликів і значків, а також чорних рейлінгів на даху.

Виконання Sport Edition Traverse отримало пофарбовані в чорний колір алюмінієві диски, чорну решітку, чорні лицьові панелі протитуманних фар і аплікацію на задніх дверях.

Chevrolet

Версія RS становитиме близько однієї третини продажів малих і середніх позашляховиків в 2021 році. Наприклад, 1/3 всіх Blazer – це моделі RS, а Chevy з 2018 року продала понад 140000 комплектацій RS.

Ця популярна серія також доступна на Equinox 2022 року з глянцевою чорною решіткою радіатора, 19-дюймовими колесами Dark Android, чорними емблемами-метеликами, чорними значками і шильдиками, чорними рейлінгами на даху, ручкою перемикання передач RS, а також чорною внутрішньою оббивкою з контрастними червоними нитками.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.