Заміна моторного мастила у Bugatti Veyron обійшлася власнику у 21 тисячу доларів

0 1 051

Висококласний гіперкар – авто, що потребує майстерного та недешевого сервісу. Навіть заміна мастила в автівці класу Bugatti може помітно полегшити ваш гаманець.

Заміна моторної оливи є важливою процедурою для кожного авто, яку потрібно виконувати регулярно. Частота її залежить від типу мотору та його виробника. Зазвичай це потрібно робити щонайменше раз на 15 тисяч км.

Послуга заміна мастила для типової автівки у столиці коштує від 300 до 1000 грн. Проте для авто вартістю не менше 3 млн дол. і така звичайна рутина може перетворитися у неабиякий видаток.

Мова йде про гіперкар Bugatti Veyron, виробництва топової французької корпорації. Цей витвір авто мистецтва спорожнює свій 100-літровий бензобак, проїжджаючи всього 12 хв, а середня витрата палива у нього складає близько 23 літрів на 100 кілометрів. 8-літровий мотор складної конструкції, із 16 циліндрами та великою кількістю деталей, здатен вмісти щонайменше 15 літрів сертифікованого, а відповідно недешевого, моторного мастила.

Заміна масла

Один із щасливих власників гіперкару Mansory Veyron Х’юстон Кроста, нещодавно поширив у мережі відео зміни мастила на своєму шикарному авто. Ця послуга коштувала йому аж 21 тис. дол. У відео він жалівся на велику вартість сервісу, проте отримав у відповідь лише їдкі жарти заздрісників.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.