Компанія PSA нагородила відзнакою українського виробника автомобілів Автоспецпром

0 271

Французький автовиробник Groupe PSA відзначив сертифікатом відповідності українську компанію ТОВ «Автоспецпром» за виробництво транспорту, що використовується для екстреної медичної допомоги.

Підприємство «Автоспецпром» вже 8 років займається виробництвом авто медичного призначення шляхом адаптації транспортних засобів марок Peugeot та Citroen для потреб медичної галузі.

Процес сертифікації взяла на себе французька спеціалізована інспекційна організація Bureau Veritas. Оцінювався виробник за 140-бальною системою у 12 категоріях.

Серед основних критеріїв оцінки автівок швидкої допомоги були:

  1. керування запитами замовника;
  2. відповідність авто критеріям клієнта та вимогам ринку;
  3. процес виробництва повного циклу;
  4. оцінка якості продукції;
  5. розробка шляхів постачання до клієнтів готової продукції;
  6. післяпродажний сервіс.

швидка

За словами Кирила Коморкіна, заступника директора компанії «Автоспецпром», отримання європейського сертифіката відповідності такого рівня підтверджує авторитетність українського виробника та відкриває широкі можливості для експорту автомобілів швидкої медичної допомоги до країн Європейського союзу.

Варто зазначити, що PSA-груп та представництво «Peugeot Citroen Ukraine» вже на протязі кількох років підтримують українського виробника. А цього року вони ще й ініціювали проведення безкоштовного ремонту швидких, щоб допомогти медикам України у непростий час епідемії.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.