Переговори про злиття Volvo з Geely відновляться в першому кварталі 2021 року

0 324

Переговори про злиття, чи то альянс між Volvo і Geely відновляться в першому кварталі наступного року. Про це повідомив гендиректор Volvo Хакан Самуельсон.

Причина, по якій ці переговори перенесли на більш пізній термін, полягає в тому, що марка Geely поставила перед собою мету отримати лістинг на шанхайському New Star Market. Це заборонило їм вносити будь-які зміни в структуру капіталу, пояснив очільник Volvo.

Їх спільна історія почалася, коли Zhejiang Geely Holding Group придбала Volvo у Ford в 2010 році.

«Перший квартал наступного року більш реалістичний. Ми сказали, що розглядаємо комбінацію, і це можна зробити по-різному. Спільне використання платформи і так далі», – сказав Самуельсон.

Крім того, будь-який тип злиття повинен мати стратегію, яка збереже ідентичність обох компаній, повідомляє Autonews Europe. Volvo, зокрема, хоче отримати можливість продовжувати інвестувати в автомобілі з низьким рівнем викидів.

Volvo

Раніше на цьому тижні Самуельсон заявив, що його компанія в найближчі 10 років стане брендом, який випускає тільки електромобілі.

«Volvo, звичайно, дуже пишається … Geely дуже пишається своїм брендом, і, звичайно ж, вони не хочуть бути частиною більш європейського сузір’я. Це можливість сформувати свого роду альянс», – сказав Самуельсон, перш ніж додати, що Geely може надати Volvo доступ до безлічі ефективних постачальників в Китаї.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.