Скільки середніх зарплат потрібно українцям, щоб накопичити на новий автомобіль

0 1 114

В рамках аналітичних досліджень стало відомо про те, скільки середніх заробітних плат потрібно пересічному українцеві, щоб накопичити на нову автівку.

Проводячи дослідження, аналітики компанії Autolist взяли за зразок автомобіль чеського виробництва – кросовер Skoda Kodiaq.

Під капотом встановлений 2,0-літровий силовий агрегат. Його потужність 180 кінських сил. У парі з ним працює механічна або автоматизована коробка передач на 7 ступенів. Щоб придбати цей автомобіль водіям потрібно 882 080 гривень. Залежно від країни купівлі, сума кросовера може дещо змінюватися.

Дослідження показали, що українцям знадобиться близько шести років для того, щоб накопичити на покупку нового кросовера Skoda Kodiaq. За умови того, що вони щомісяця відкладатимуть абсолютно всю суму на придбання автівки. Це з урахування даних Мінфіну, що середня зарплата в Україні складає 12174 грн.

Skoda Kodiaq
Skoda Kodiaq

Такий варіант можливий, якщо в сім’ї є інші працюючі члени родини, або ж додаткові джерела доходів. В іншому випадку кількість часу, який знадобиться для досягнення мети, може бути збільшений в рази.

При цьому потрібно пам’ятати про те, що і ціна кросовера може вирости.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.