Японці оновили кросовери Mazda CX-5 та CX-8

Mazda CX-5
0 1 176

Компанія Mazda випустила модернізовані автомобілі CX-5 та CX-8 з новими особливостями салону і моторною лінійкою. Новинки вже можна придбати в дилерських пунктах бренду в Японії.

Покращений кросовер Mazda CX-5 вийшов на ринок із зовнішнім виглядом колишньої генерації, але в лінійку модифікації розробники з Японії додали спецверсію Black Tone Edition з колесами чорного кольору.

Основним нововведенням автомобіля стала мультимедіа Connect з екраном на 8,8- або 10,25 дюймів. Система має набагато більш вражаючий функціонал і опції по взаємодії з гаджетами. «Дизель» на 2,2 літра Skyactiv-D отримав збільшену потужність в 200 к.с. Бензинова лінійка залишилася колишньою: 2,5-літровий двигун і пара атмосферників на два і 2,5 літра.

Mazda CX-8
Mazda CX-8

Змінила компанія і паркетник Mazda CX-8, довжина якого тепер становить майже п’ять метрів, а в салоні можна побачити три ряди сидінь. Під капотом ті самі агрегати, що і у п’ятій версії, включаючи 156-сильний дволітровий двигун.

Істотно відрізняється від спрощених моделей комплектація «вісімки» Exclusive Mode. Йдеться про наявність радіаторної решітки з малюнком «кольчуга», накладках з хрому на бампері та роздільними кріслами з електричним приводом.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.