Renault Kwid, Haval H1 і Great Wall провалили всі краш-тести

0 1 050

Global NCAP і AA South Africa опублікували результати за підсумками останнього краш-тесту, в якому брали участь Renault Kwid, Haval H1 і Great Wall Steed 5. Версії цих моделей продаються водіям в Південній Африці.

Кросовер Kwid, який випустили в Бразилії, отримав 3 зірки. Його піддали наїзду на бар’єр, що деформується зі зміщенням передньої частини на швидкості 64 км / год від Global NCAP.

Результати показали «адекватний» і «хороший» захист пасажирів, «хороший» захист шиї обох манекенів і «слабкий» захист грудей водія. Проте, конструкція кузова і місце для ніг оцінили як «нестабільні», що в поєднанні з рухом педалі дозволило отримати 2-зірковий рейтинг безпеки для дорослих пасажирів. Захист дітей, які перебувають в салоні автомобіля, також отримав 2 зірки.

Renault Kwid краш
Renault Kwid

Відзначимо, що Renault Kwid, розроблений для Латинської Америки на основі оригінальної індійської версії, має кращий захист дорослих і дітей і включає стандартні кріплення ISOFIX, а також подвійні передні та бічні подушки безпеки.

Позашляховик Haval H1 пройшов таке саме випробування і отримав дві зірки за захист дорослих і дітей.

Great Wall Steed 5
Great Wall Steed 5

Пікап Great Wall Steed 5, відомий в Африці як «Бакка», отримав нуль зірок за дорослого пасажира і одну зірку за захист дітей. Його протестували у версії початкового рівня, в якій відсутні подушки безпеки.

Global NCAP зазначає, що деформація в салоні та рух керма ставлять під сумнів, чи зможе подушка безпеки запобігти серйозним травмам водія.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.