В Україні знову зросли ціни на бензин і дизельне паливо

0 1 829

Днями більшість представників роздрібного паливного ринку України в черговий раз підвищили ціни на бензин та дизель. Вартість пального зросла в деяких випадках навіть на 50 копійок за літр.

Що стосується конкретних операторів українського ринку пального, то тут кожна мережа автозаправних станцій визначала свої ціни в індивідуальному порядку. Нижче ви зможете детальніше ознайомитися з новими тарифами різних автозаправних мереж України.

Мережа заправок “Паралель” підняла ціни на усі види пального рівно на 50 коп. А отже: 1 літр А-92 у них тепер коштує 26,08 грн, А-95 можна придбати за 27,08 грн за 1 літр, тариф на дизельне пальне склав 26,08 грн за 1 літр. Аналогічно зросли ціни мережі Route 20.

Заправка автомобіля

Щодо мережі SUN OIL, то у них подорожчання склало 43 коп. за літр на всі види бензину. Тариф на дизель змінився на 10 коп. за літр. Отож, А-92 тепер можна придбати за ціною 21,78 грн за літр, А-95 – 22,78 грн за літр, вартість дизеля складає 21,96 грн за літр.

Мережі АЗС Motto та “БРСМ-Нафта” підняли ціну дизельного пального на 30 та 20 коп. за 1 літр, відповідно тепер вартість дизелю у мережі Motto становить 12,28 грн за літр, тоді як на заправці “БРСМ-Нафта” за нього ви заплатите вже 12,29 грн за літр. Мережі Luxwen та «Фактор» пропонують тепер ціну за 1 літр пального, вищу на 30-40 коп.

Заправка автомобіля

Ціни на нафтопродукти раптово пішли вгору ще минулого тижня. На думку експертів паливного ринку України, це спричинено насамперед падінням курсу гривні у відношенні до євро та долара, а також зростанням ціни нафти на світовому ринку. Відповідно, за минулий тиждень нафта виросла у ціні приблизно на 9%. Що ж до зміни цін нафтопродуктів на європейському ринку, то вони зросли щонайменше на 9%, а найчастіше і на всі 10%.

Ціни ростуть, а ми роздаємо пальне безкоштовно і проводимо розіграш 100 л. (дизель/бензин – обере сам переможець).

Умови конкурсу неймовірно прості, з Вас:

1. підписка на сторінку порталу в Google Новинах,

2. підписка на сторінку порталу Facebook,

3. залишіть свою реальну електронну адресу в Google Forms – саме по e-mail будемо визначати переможця.

Переможця конкурсу визначимо рандомно 31 грудня о 15.00 (через сервіс random.org).

Успіхів!

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.