Моделі Suzuki, Ford і Mitsubishi є найменш популярними в Україні

Maruti Suzuki S-Presso

Обсяги продажів нових легкових транспортних засобів знову скоротилися у листопаді. Сегмент авторинку, що протягом поточного року зменшився в цілому на 17%, просів ще більше.

За даними асоціації автовиробників України «Укравтопром», у листопаді продажі легкових транспортних засобів в черговий раз знизилися. У порівнянні із жовтневими об’ємами, у листопаді було продано ще на 16% менше нових легкових автівок.

Щодо популярності конкретних марок, то наразі серед клієнтів довірою користуються автомобілі Renault. Протягом листопада було придбано 1173 новеньких екземплярів відомого французького автовиробника. Тим не менше, минулого року цей показник був більшим приблизно на 30%.

Другу сходинку за темпами поповнення сучасного автопарку України стала Toyota. Автомобілі цієї марки обрали 1136 українських автолюбителів. У порівнянні із листопадовими даними 2019 року, ця цифра на 9% менша. Причому своїм місцем у рейтингу продажів японський авто концерн завдячує своїй найпопулярнішій на українських теренах моделі – кросоверу Toyota RAV4 (532 проданих авто).

Трете місце по праву посідає авторитетна південнокорейська компанія Kia. у передостанньому місяці 2020 року було продано 509 автівок цього бренду, що аж на 32% менше за обсяги продажів минулого року.

Mitsubishi i-MiEV
Mitsubishi i-MiEV

Популярна в Україні чеська компанія Skoda, втративши 7% клієнтів, продала всього 492 машини. П’ятою стала Mazda з показником 290 авто. Volkswagen та Peugeot опинилися на шостому щаблі у топі, продавши рівну кількість екземплярів – 289. А авторитетний південний кореєць Hyundai з показником всього 277 проданих авто, став сьомим у рейтингу.

Останню трійку склали Ford – 253 проданих автомобілі, Suzuki – 252 одиниці, та Mitsubishi, що реалізував 234 авто, втративши при цьому 8% продажів у відношенні по попереднього року.
Усього ж в Україні цього року отримали номери близько 75,6 тис. новеньких автівок. Тоді як
у 2019 році, до початку пандемії та економічної кризи, цей показник був на 5% вищим.