В 2020 році марки Renault, KIA і Toyota українці купували найчастіше

Renault Arkana
0 1 289

Передостанній місяць поточного року запам’ятався черговим спадом попиту на легкові авто. Цей сегмент ринку просів на 16 відсотків у порівнянні із жовтнем.

Зважаючи на спад популярності нових авто серед наших співвітчизників вже протягом усього 2020 року, можна було очікувати що й останні місяці не надто змінять ситуацію. За листопадовими даними минулого року показник збуту на 17 відсотків перевищує дані за той же місяць кризового 2020.

Українське об’єднання автомобільних виробників «Укравтопром» засвідчило, що за весь минулий місяць було продано 7,1 тис. нових легковиків, тоді як у жовтні їх було на 16 відсотків більше.

Листопадовим лідером українського авторинку став знаний французький виробник Renault, продавши 1173 автівки. Хоча рік тому результати цієї марки були вищими майже на третину.

Toyota RAV4
Toyota RAV4

На другому щаблі – японська Toyota, яка розширила український автопарк 1136 автомобілями свого виробництва. Та знову ж таки, порівнюючи з аналогічними даними за 2019 рік, ця цифра на 9 відсотків менша.

Корейський бренд KIA опинився на третьому місці з об’ємами у 509 екземплярів. Популярність цієї марки в Україні зменшилася на 32 відсотки у відношенні до минулого року.

Четвертою стала незмінно популярна на наших теренах Skoda, реалізувавши за минулий місяць 492 автівки, тобто на 7 відсотків скоротивши об’єми збуту. Mazda ж навпаки продала цьогоріч більше машин і на 69 відсотків обігнала листопад 2019 року, посівши законне п’яте місце.

Skoda Fabia
Skoda Fabia 2019 року

У заліку Peugeot та Volkswagen по 289 проданих одиниць товару. Вони поділили між собою шосте місце рейтингу популярності. Проте різниця між ними полягає у тому, що німецький виробник втратив 50 відсотків своїх клієнтів, тоді як французи здобули 12 відсотків нових покупців.

Також у топ-10 опинилися південнокорейська компанія Hyundai з показником 277 проданих авто (на 37% менше), марка Ford — 253 екземпляри (більше на 102%), Suzuki із показником збуту в розмірі 252 екземпляри (більше на 1%), а також Mitsubishi — 234 проданих легковики (на 8% менше).

Серед моделей уперед вирвався кросовер Toyota RAV4, ощаслививши 532 нових власників. Всього наші співгромадяни цьогоріч зареєстрували 75,6 тисяч нових легкових транспортних засобів, що на 5 відсотків менше, ніж у 2019.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.