Найбільший у світі забудовник нерухомості розробив одразу шість моделей електрокарів Hengchi

Hengchi
0 1 123

Автомобіль отримав назву Hengchi H1. Він став частиною лінійки електромобілів, представлених в Китаї компанією Evergrande.

China Evergrande Group – найбільший в світі забудовник в сфері нерухомості. В березні 2019 року компанія заявила, що протягом трьох-п’яти років вона стане найбільшою і найсильнішою в світі групою з виробництва електромобілів. Перенесемося на 18 місяців, і амбітний “вискочка” нарешті-дав світові уявлення про транспортні засоби, які він буде запускати.

По-перше, це Hengchi 1, який приймає форму розкішного седана D-сегменту, розроблений Андерсом Вармінгом, який раніше працював у Mini, BMW і Borgward. Попередні зображення автомобіля демонструють передню частину без традиційних грат радіатора і більшу частину тонких світлодіодних фар. Hengchi 1 також оснащений масивними колесами, має приховані дверні ручки і використовує камери заднього виду замість традиційних бічних дзеркал.

Hengchi H1
Hengchi H1

Повідомляється, що виробництво Hengchi 1 розпочнеться вже у наступному році.

На додаток до цього седану D-сегменту, Evergrande продемонструвала п’ять інших автомобілів під новим брендом Hengchi.

Вони отримали назву 2, 3, 4, 5 і 6. Hengchi 2 являє собою розкішний седан B-сегмента, а Hengchi 3 – великий розкішний позашляховик.

Тим часом, Hengchi 4 представляє собою семимісний мінівен, а моделі 5 і 6 – позашляховики.

Hengchi H1

Зображення і подробиці про моделі Hengchi з’явилися після того, як Evergrande оголосила про те, що готується до продажу акцій на материку, щоб профінансувати своє розширення в світі електромобілів.

Компанія планує розмістити на Шанхайській фондовій біржі STAR Market 1,556 млрд акцій, що може коштувати більше 4,7 млрд доларів, повідомляє SCMP.

Читайте Avtosota в Google Новинах

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.