Розкішний позашляховик Genesis GV80 2021 модельного року вперше показали публіці

Genesis GV80
0 1 295

Компанія Genesis досить довго чекала того часу, щоб запустити свій перший позашляховик. GV80, нарешті, почав продаватися на окремих світових авторинках, наприклад, в США.

Genesis запущений з G70, G80 і G90. Всі три машини хороші, це седани. Шанувальники бренду знають, що сталося з продажами седанів в останні роки. Маючи це на увазі, GV80 виявиться найпопулярнішою і важливою моделлю автовиробника.

Демура починає свій огляд з розгляду опції автономного паркування, яка дозволяє водіям в’їжджати і виїжджати з GV80 на паркувальне місце простим клацанням на пульті дистанційного керування.

Genesis GV80
Genesis GV80

Оглядач у відео на YouTube хвалить компоновку другого і третього рядів GV80. Сидіння обох рядів можна опустити натисканням кнопки, розташованої ззаду. У пасажирів третього ряду також є два підстаканники, окремі вентиляційні отвори, невеликий відсік для зберігання речей і електричне  регулювання спинки. Він також вражений усіма матеріалами преміум-класу, які використовуються в третьому ряду.

 

Ці матеріали зустрічаються у всій решті частини позашляховика, що робить його дуже розкішним і вишуканим місцем для проведення часу. Автівка, протестована Демура, виявилась варіантом середнього рівня обробки салону.

Друге відео пропонує цікаву перспективу GV80 під час недавньої фотосесії на Пайкс-Пік.

Читайте Avtosota в Google Новинах

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.